Reklamní sdělení
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.pageride.comMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S PageRide je můžete mít i Vy.
E-shop snadno & rychlehttps://www.pageride.comSystém PageRide nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.

 

Potřebujete poradit ? Nemusíte pracně vyplňovat kontaktní formulář.

 

Zavolejte nebo napište na e-mail :

 

telefon : 776 37 43 83

e-mail :  info888@seznam.cz

 

Náš konzultant vám poradí z výběrem vhodného systému pro

váš dům nebo byt, navrhne vhodné řešení a zárověň

vám podá kompetentní informace k možnému

získání dotací na váš projekt.

 

 

Duální systém vytápění

Vytápěcí systém, který je využitelný po celý rok, může být například duální systém, který kombinuje teplovodní elektrické podlahové topení.

Elektrické podlahové topení slouží jako doplňkové v případě nutnosti rychlého vytopení místnosti při náhlém poklesu venkovní teploty. Lze je využít kdykoliv a při tom nemusí být použito systému teplovodního podlahového topení a to například jen v jedné z místností.

Je zřejmé, že inteligentní vytápění, v případě podlahového topení kombinovaného s elektrickým podlahovým topením, zvyšuje výhodnost duálních systémů. Uživatelsky se jedná o jednoduché zařízení, které v důsledku vede k úsporám ve spotřebě energií.

Kombinace pasivních a nízkoenergetických domů s duálními systémy vytápění snižuje nejen provozní náklady, ale šetří i životní prostředí.

Novostavby v současné době jsou citlivé na tepelné zisky a ztráty. Když otopný systém nezareaguje přiměřeným způsobem, dochází ke ztrátám. Nevytopení nebo naopak přetopení místností je vždy ztrátovou záležitostí.