Reklamní sdělení
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.pageride.comMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S PageRide je můžete mít i Vy.
E-shop snadno & rychlehttps://www.pageride.comSystém PageRide nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.

Klimatizace

Jedná se o zařízení, které upravuje vzduch, kdy hlavní funkcí je snížení teploty a vlhkosti vzduchu.

Klimatizace dokáže pracovat i v opačném režimu – vytápění, kdy se z ní stává tepelné čerpadlo a odpadní teplo se přivádí zpět do místnosti. Jednotka, která je vnější, se ochlazuje a vnitřní jednotka topí.

Principem klimatizace je vytvoření požadované tepelné hodnoty s využitím komprese, kondenzace a vypařování.            

Tepelný výměník je hlavní částí klimatizace. Je zde ochlazován vzduch a odváděna ochlazováním vlhkost, která zde kondenzuje.

Další částí je systém, který odvádí odebrané teplo z klimatizovaného prostoru. Může to být například chladící kapalinou, která proudí v klimatizačním zařízení a v podstatě přenáší teplo z jednoho do druhého zařízení, tj. k venkovní ochlazované jednotce. Chladící médium může být také elektrickým izolantem.

Použití typu chladícího media se liší dle konkrétních požadavků, Běžně se používá CO2, amoniak nebo fluorovodíky.

V dnešní době není klimatizace luxus, ale životní potřeba. V horkých letních dnech si můžete také doma nastavit vámi oblíbenou teplotu a při výběru té „vaší“ klimatizace můžete zohlednit design, spotřebu energie nebo způsob ovládání.

V naší nabídce najdete velké množství klimatizačních jednotek se zaměřením na kvalitu. Montážní práce provádíme rychle a kvalitně. Servis je samozřejmostí.