Reklamní sdělení
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.pageride.comMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S PageRide je můžete mít i Vy.
E-shop snadno & rychlehttps://www.pageride.comSystém PageRide nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.

Novinky v poskytování podpory v programu NZU platné od 15.10.2018.

 

Oblast podpory „A“ zateplení

Příspěvek na zateplení obvodových či vnitřních stěn domu a výměnu oken či dveří nyní mohou  dosáhnout  i ti majitelé rodinných domů, kteří chtějí rekonstrukci provést svépomocí,  poddohledem odborného technického dozoru. V takovém případě budou moci mezi způsobilé výdaje zahrnout faktury za materiál či zápůjčku nářadí, ale i za výše uváděný technický dozor

Zateplení domů mohou žadatelé vhodně kombinovat i s dalšími úsporami…

 

Oblast podpory „C“ výměna neekologického zdroje topení, solárně termické systému

a FVE.

  • podpora výměny kamen bez nutnosti zateplení

Lze instalovat solární systém pro ohřev vody a vytápění, instalovat malou domácí fotovoltaickou elektrárnu, využívat teplo z odpadní vody nebo pořídit nový ekologický zdroj vytápění. „Dotaci zájemci získají na zateplení domu i na pořízení těchto doplňkových systémů díky čemuž lze bydlet úsporněji  s výrazným poklesem nákladů za provoz

 

Úplnou novinkou je pak možnost získat dotaci 150 tisíc korun na kombinaci fotovoltaického systému s tepelným čerpadlem. Tato kombinace poskytuje ještě větší přínos jak z hlediska životního prostředí a provozních nákladů tak z hlediska návratnosti vložených finančních prostředků.

 

Program Nová zelená úsporám lze už dnes také propojit s kotlíkovými dotacemi. V kotlíkových dotacích mohou majitelé domů získat finanční podporu na výměnu starého kotle za nový ekologický zdroj. A pokud navíc zateplení nebo instalují solární systém s podporou z Nové zelené úsporám, získají dotační bonus na nákup kotle dalších až 20 000 korun, čímž se oba programy navzájem doplňují. Tam, kde nejdou využít kotlíkové dotace, nastupuje NZÚ.

Naše společnost nabízí kromě vypracování projektové dokumentace a realizace instalace i možnost zpracování potřebných posudků a administrativní vyřízení NZU  –

Tj : administrace od podání žádosti , doložení relevantních podkladů  k žádosti až po doložení samotné realizace projektů.

 

Pro získání podrobnějších informací nás prosím kontaktujte , technický poradce Vám zodpoví Vaše dotazy k možnostem získání státní podpory v programu NZU a instalaci požadovaných systému a jejich doplňků.