Reklamní sdělení
E-shop snadno & rychlehttps://www.pageride.comSystém PageRide nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.pageride.comMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S PageRide je můžete mít i Vy.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.

 

Kotle na dřevo a dřevěné pelety

Pro rekonstrukce stávajících kotelen na tuhá paliva, případně jako alternativa pro novostavby, je vhodný kotel na dřevěné peletky.

Provoz kotle se zásobníkem je téměř bezobslužný. Stačí nasypat jednou za týden pelety a o tepelnou pohodu se postará kotel sám, bez vaší přítomnosti.

 

 

 

Plynové kotle

Instalací kondenzačních plynových kotlů lze výrazně ušetřit náklady ( výměnou za elektro kotel, výměnou za starý plynový kotel ).

Realizace možná jak v rodinných domech tak v bytových domech a průmyslových areálech.

 

 

 

 

Tepelná čerpadla a klimatizace

Tepelné čerpadlo Vám dokáže ohřát vodu a topit za třetinové náklady proti elektrokotli, případně za poloviční náklady proti plynovému kotli.

 

 

 

Větrání s rekuperací tepla

V dnešní době, kdy nízkoenergetický a pasivní dům je již standardem nové výstavby, se bez řízeného větrání a výměny vzduchu prakticky neobejdete.

Návrh a realizace rekuperace odpadního vzduchu.

 

Kontaktujte nás  :  ZDE

 

 

Rodinný dům

- je to samostatná budova – jedno nebo několika podlažích, určená k bydlení. Dle normy ČSN může mít nejvýše dvě nadzemní a jedno podzemní podlaží a podkroví.

- obyvatelná plocha musí zaujímat minimálně polovinu z celé plochy domu

- obsahuje jeden nebo několik bytů – dle normy ČSN maximálně 3 byty a má jediného vlastníka